Váš dodavatel

kvalitních výrobků z plastu

Úvodní strana » Výroba » Zahradní plastové bazény - Písek

Zahradní plastové bazény pro kvalitní koupání

Chcete mít na zahradě venkovní bazén, ve kterém se bude koupat jedna radost? V tom případě jste tu správně. Výroba, prodej, montáž i kompletní bazénový servis. To je BZK Plus Plasty s.r.o. z Kestřan, ležících na půli cesty mezi Pískem a Strakonicemi. Zvládneme vám vyrobit plastové zahradní bazény a zapuštěné do země, které mají různé tvary i rozměry. Je jen na vás, jaké si vyberete! Kontaktujte nás na telefonní číslo nebo prostřednictvím formuláře a my vám rádi poradíme s výběrem nebo zodpovíme veškeré vaše dotazy. Těšíme se na vás!

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Vykoupejte se ve vašem plastovém snu

Plastové zahradní bazény, které se budou na vašem trávníku vyjímat. Veškeré bazény z polypropylenu jsou maximálně kvalitní a vydrží opravdu vše. Váš sen se stane plastovou skutečností!

Tvary zahradních bazénů na míru

  • oválný
  • kruhový
  • obdélníkový - oblé rohy

Plastové bazény o různých rozměrech

Bazény vám rádi vyhotovíme na míru v různém tvaru o různých rozměrech. Podle rozměrů se potom na konečné místo dováží celé, nebo výroba svařováním desek probíhá až na daném místě. Bazény do délky 7 metrů a šířky 3,5 metrů dopravíme na místo jako celek, plastové bazény větší jak tyto parametry vyrábíme až na místě.

Kompletní bazénový servis

Postaráme se vám o kompletní bazénový servis, včetně ohřevu, úpravy a filtrace vody. Pro snadný vstup do bazénu zabudujeme věstavěné schody nebo nerezový žebřík. Plastové bazény rádi doplníme o různé příslušenství zastřešení nebo bazénové atrakce. Zároveň u nás jednoduše a rychle koupíte samonosné plastové jímky, septiky a zemní filtry i vodoměrné šachty. Zkrátka vše! Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem.

Průměr (m) Hloubka (m) Cena Kč bez DPH
Kruhový bazén s hadicovým lemem
2 1,2  
2,5 1,2  
3 1,2  
3,5 1,2  
     
Bazény oválné s hadicovým lemem
Délka (m) Šířka x hloubka (m)
3 m 3,5 m  
1,2m 1,5 m 1,2 m 1,5 m    
4             Cena Kč bez DPH
5            
6            
             
  - -        

 

Bazény obdélníkové s hadicovým lemem
Dlélka (m) Šířka x hloubka (m)
3 m 3,5 m  
1,2 m 1,5 m 1,2 m 1,5 m    
4     - -     Cena Kč bez DPH
5            
6            
             
  - -        

 

 

Rychlý kontakt

tel: 382 262 415

      777 116 004

email: bzkplus@bzkplus.cz