Váš dodavatel

kvalitních výrobků z plastu

Úvodní strana » Výroba » Plastové jímky na vodu - Písek

Plastové jímky, které nepropustí ani kapku

V naší bohaté nabídce naleznete plastové jímky, které slouží ke shromažďování dešťové a odpadní vody. K dispozici pro vás máme jímky válcové i hranaté, samonosné, k obetování i dvouplášťové. Ať už potřebujete jímky pro rodinný dům nebo jiné provozy, nezklameme vás. Kontaktujte nás na telefonním čísle nebo přes kontaktní formulář a my vám rádi pomůžeme s výběrem. Nebo vám zodpovíme veškeré vaše dotazy a určíme cenu vaší zakázky. Pojďme do toho společně!

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

To pravé na dešťovou a odpadní vodu

Plastové jímky na vodu, které dokonale shromáždí všechnu dešťovou a odpadní vodu. Různé druhy jímek pro různé účely, ale jaké druhy máme?

Druhy plastových jímek

  • válcové/hranaté
  • samonosné/k obetování/dvouplášťové

Vybírejte chytře

Vybrat si tu pravou jímku není žádná věda. Jímky k obetonování jsou vhodné především do míst s vyšším statickým zatížením. Jímky dvouplášťové naopak do míst s vysokým výskytem spodní vody. A plastové jímky samonosné potom do jakýkoliv ostatních míst. Pokud však stále nevíte, jakou vybrat, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

Podzemní nádrž, víko, dno a plášť, které tvoří jímku, jsou vodotěsně svařeny z polypropylenu. Díky tomu vám neunikne ani kapka vody.

Rádi vám zhotovíme také jiné podzemní nádrže, tříkomorové septiky, šachty na vrtané studny, žumpu nebo oblíbené plastové bazény. Ať je váš cíl jakýkoliv, kontaktujte nás na telefonní číslo nebo prostřednictvím formuláře a my vám rádi pomůžeme s výběrem. Firma BZK Plus Plasty s.r.o. v Písku – Strakonicích se postará o vaši spokojenost.

Rychlý kontakt

tel: 382 262 415

      777 116 004

email: bzkplus@bzkplus.cz