Váš dodavatel

kvalitních výrobků z plastu

Úvodní strana » Výroba » Plastové šachty - Písek

Plastové šachty pro různé účely

Plastové, vodoměrné a kanalizační šachty, které vám zjednoduší život. Podle vašich požadavků si můžete vybrat ty pravé na vrtanou studnu, pro tlakovou kanalizaci či na jiné účely, ke kterým jsou šachty vhodné. Výroba svařováním vyučeným technikem. Spolehněte se na firmu, která se postará o vše potřebné. Zvolte BZK Plus Plasty s.r.o. v Písku – Strakonicích a uvidíte, že nebudete litovat.

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Ty pravé plastové

Vyberte si šachty dle vašich požadavků, které vás nezklamou za žádné situace. Zaručená kvalita a příjemná cena. To je kombinace, která se neodmítá.

Druhy plastových, vodoměrných a kanalizačních šachet

  • kruhové
  • hranaté
  • k obetonování

K čemu každá slouží?

Čerpací šachty tlakové kanalizace slouží k čerpání surových splaškových vod z rodinných domů do systému tlakové kanalizace. Naopak vodoměrné šachty slouží k připojení na vodovodní přípojku a k umístění vodoměru. Šachty na vrtané studny se využívají k ukončení vrtané studny. Už víte, kterou potřebujete? Pokud si nevíte rady nebo chcete pomoci s výběrem, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

Zároveň si u nás můžete vybrat rovnou plastové poklopy, skruže, plastové jímky na dešťovou vodu, septiky a ČOV nebo celoplastové bazény, ke kterým nabízíme kompletní bazénový servis. U nás naleznete vše pod jednou střechou! Kontaktujte nás na telefonní číslo nebo pomocí kontaktního formuláře a společně vybereme to pravé plastové pro vás!

Rychlý kontakt

tel: 382 262 415

      777 116 004

email: bzkplus@bzkplus.cz